Saat koleksiyoncularının vazgeçilmez saat kurma makinesi BUBEN&ZÖRWEG …

Saat bir tutkudur. Saat koleksiyonerliği ise kültür, zevk ve seçiciliğin birleştiği bir noktada ortaya çıkar. Bir koleksiyoner için saatleri kadar onları muhafaza etmek de önemli unsurların başında gelir. Dünyanın bir numaralı saat kurma makinesi, mücevher kutusu ve kasa üreticisi olan Buben&Zörweg, saat koleksiyonerleri ve mücevher tutkunları tarafından en çok beğenilen rakibi olmayan bir markadır.

Mekanik saatlerin sürekli çalışması gerektiği ilkesi esas alınarak Buben&Zörweg saat kurma makineleri, saatleri otomatik olarak kurmakta, çalışmasını sağlamakta, korumakta ve ömrünü uzatmaktadır.

Buben&Zörweg markasının sadece saat kurma makinesi olma kavramının ötesinde birçok tasarımı daha bulunmaktadır. Bu tasarımlarla evinizde veya ofisinizde, tıpkı bir vitrinde durur gibi içki, puro ve özel eşyalarınızı güvenli bir şekilde koruyup, şık bir şekilde sunabilme imkanını tanımaktadır. Buben&Zörweg Konsepti’nin Türkiye’deki ilk örneği, markanın Türkiye Distribütörü olan Şark Saatçilik’in showroomunda gerçek koleksiyonerlerin beğenisine sunulmaktadır.

https://www.buben-zorweg.com