1955 ‘ten beri varlığını yaratıcı bir yenilik duygusu ile sürdüren Corum, soylu ve ince zevklere hitap eden kararlı bir yaklaşımla klasik görünümlü modellerin çağdaş tasarımlarla birleştirilmesini esas alır.

Sürekli olarak tasarımlarına eklediği yenilikler ve kullanılan malzemenin kalitesi yaşayan bir efsane olan Corum mücevher saatlerinin son şeklini almasını sağlar. Bu alışılmadık dokunuş ile şekillenen ve İsviçre'de titizlikle üretilen Corum, yaratıcı ve yenilikçi geleneği ile sürekli gündemde kalmaktadır.

Corum markası, bayanlara yönelik pırlantalı saatlerinin yanısıra, tasarım ve el işçiliğinin ön plana çıktığı modelleri ve uluslararası prestijli yat yarışlarının güçlü imajıyla anılan “Admiral’s Cup” modeli ile de tanınmaktadır. Corum, Türkiye için Bosphorus Cup yarışlarına özel ve limitli ürettiği Bosphorus Cup” modeli dikkat çekmektedir. Markanın efsanevi yeniliklerinden biri olan “Golden Bridge” baget şeklinde mekanizması, modern mekanizması ve Flying Tourbillon gibi komplike özellikleri ile fark yaratmaktadır.

https://www.corum-watches.com