Yüzyıldan fazla bir süredir İsviçre'de saat üreten Oris, geleneksel saat yapım tekniklerini geliştiren ve farklı stillerle bir araya getiren yenilikçi bir markadır. Oris saatlerinin mekanik işlevi yıllarca süren uzmanlıktan yararlanıyor ve her saat, zamansız bir şekilde en yüksek hassasiyet standartlarına göre üretiliyor. Tamamen mekanik sistemi ve fark yaratan tasarımları kadar Oris, mekanizmalarının simgesi olan kırmızı rotoruyla da öne çıkıyor. F1, dalış, caz, havacılık ve Hollywood dünyasından pek çok ünlü kişinin bu benzersiz tasarımlara olan ilgisi ve çalışmalarına destek vermek istemeleri, Oris modellerinin ne kadar popüler olduğunun da bir göstergesi.

Oris saatleri, estetik ilkeler gözetilerek bir sonraki nesiller için tasarlanır ve geleceğe uzanır.

“The Red Rotor” saat yapımcılığında Oris’in yüksek mekanik özelliğidir. O kırmızı rotor her görüldüğünde, Oris saatinizin yüksek fonksiyonlu ve yıllarca süren deneyim ile tasarlandığından emin olabilirsiniz.

Oris’in “Go Your Own Way” felsefesi, markanın hizmet ettiği kilit değerleri özetlemektedir. Bu felsefe; bağımsızlık ruhu, zanaatkârlık ve zalite ile yola çıkar.

https://www.oris.ch/